NFZ oszczędza miliardy na zdrowiu Polaków! – wstrząsający raport na łamach tygodnika „ABC”

4 osoby wzięły udział w dyskusji

A ile zaoszczedzil na bezrobotnych usunietych z bezrobocia

To są okoliczności wyczerpujące zapis "Premier i ministrowie − za naruszenie Konstytucji lub ustawy, oraz za przestępstwa związane z pełnioną przez nich funkcją," odpowiadają przed Trybunałem Stanu.

Najwięcej oszczędzają dzięki kolejkom i długim terminom do lekarzy specjalistów , bardzo prosta sprawa , słyszysz najbliższy termin do lekarza specjalisty 6 miesięcy , idziesz prywatnie , NFZ oszczędza bo nie musi płacić za konsultacje , prywatni gabinety zarabiają i tak się kręci ,myśle że to grubsza afera jakies porozumienie obu stronne bo korzysta na tym każda ze stron prócz pacjenta .... żeby wspaść na coś takiego nie trzeba prowadzić śledztw i czytać artykułów

Chciałbym się odnieść do stwierdzenia z artkułu, że; nie ma śladu po wielkich pieniądzach! Jestem żywotnie zainteresowany stanem ochrony zdrowia w naszym kraju, a słyszę wiadomości jak gorszą mamy służbę zdrowia od Niemców czy Francuzów i Hiszpanów, więc ciekawi mnie co uczyniły służby państwowe dla wyjaśnienia prawdziwości przechwałek posłanki Sawickiej o "kręceniu lodów na służbie zdrowia". Nic nie słychać o badaniach tematu z relacji posłanki PO składanych agentowi Tomkowi w trakcie namawiania go do udziału w intratnym ponoć planie. Nie ustalono kim była wskazywana przez Sawicką "główna macherka" plan ten układająca. W rządzącej Platformie Obywatelskiej ważne role przyjęły posłanki z zawodem lekarki; Ewa Kopacz czy Joanna Mucha-Jankowiak, a teraz doszedł kompetentny minister Zembala, trudno więc zrozumieć ślamazarne tempo badań tej złodziejskiej zmowy.

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.