Przeprowadzka tygodnika "ABC"

31 osób wzięło udział w dyskusji

Czy na papierze, czy w internecie- nie ważne ;)

Wolę jednak czytać w realu, niż glapić się za długo w monitor.

Ale dzieki temu stracicie starszych czytelnikow..Do tej pory jest to jednak najwiekszy potencjal czytelniczy.

A cotygodniowa krzyżówka będzie w internecie ?

Wszedłem na strnę www.abctygodnik.pl w dniu 3 maja o godzinie 7.00 Niestety nie ma ostatniego, czyli pierwszego numeru tygodniika. Ciekawe co musi sie stać abyście byli punktualni. Muszę się zastanowić czy jeszcze wchodzić na Waszą stronę.

Dziwny w sumie pomysl. Szkoda. Jednak zdecydowanie wolałbym wersje papierowa. Mimo że ona kosztuje kilka zlotych tygodniowo a w necie mam to samo za darmo. Bo mam nadzieję że nie będzie żadnych takich zagrywek z jakąś opłata która umożliwi dostęp do treści pisma. Vide np.GW czy inny mainstream.

Szkoda wole wersję papierową.

Ubolewam! Dla emeryta koszt tygodnika może być dość dużym wydatkiem. Jednak dla ludzi starszych wersja drukowana jest dużo lepsza, zwłaszcza, że nie każdy ma w domu komputer. Uważam, że ta "przeprowadzka" to to delikatnie mówiąc głupi pomysł, chyba, że jest to element totalnej walki.

Wielka szkoda,że nie można Was kupić w kiosku.Od początku byliście obecni w moim domu.Wersja papierowa była lepiej przyswajalna dla starych oczu.

A ja z uporem maniaka piszę, ale wszystko to groch o ścianę. Nic do was nie dociera. ABC i wPolityce ma najgorsze komentarze z całego internetu. Czy nie możecie zmienić tego szajsu ? Nic nie widać: ile wpisów, ile dodatnich, ile ujemnych. Dobra forma jest na interii Na niektórych portalach jest możliwość powiększenia czcionki. Pomyślcie i o tym, bo o oczy trzeba dbać.

Beznadziejny pomysł - gazeta w internecie??? Nie dość, że musiałam extra jeździć za gazetą bo wszędzie jej nie ma, to po pracy przed komputerem, brałam gazetę i czytałam. A teraz dalej gapić się w komputer?? Szkoda... fajna BYŁA gazeta, ale pomysł idiotyczny. Mam nadzieję, że to chwilowe Wasze zaćmienie!!!!!

Szkoda. Nie dało rady finansowo? Jaki powód takiej zmiany?

pomysł beznadziejny, straciliście kolejnego czytelnika

Trzeba napisać. Trudności finansowe ABC. Nie ma wydania papierowego świetnego tygodnika "Nasza Polska" Tez problemy finansowe.

Nie ma chętnych na sponsoring szmatławca? Cóż za szkoda;-(

A może tylko prenumerata? E-prenumerata?

szkoda ale i tak będę was czytać i drukować matce :)

Dziękuje za Wasz wkład i współudział w w zwycięstwo Polski, które dokonało się w październiku 2015r. Wolałem wydanie papierowe ze względu na łatwość dostępu do artykułów bez konieczności włączania lapka. Cóż trzeba się teraz przestawić. Jeszcze raz dzięki i powodzenia.

A podobno to "Agora" upada...

Niestety nie będę Was już czytał...

napisalibyscie jaka sprzedaz byla, rozumiem niska skoro zawieszacie wydawanie gazety w druku, - kulala dystrybucja, ekspozycja w kioskach, - pozycjonowanie strony niestety tez slabe, to nie wrozy dobrze i stronie, obym sie mylila, o.

"Przeprowadzka" bez sensu, tygodnik to tygodnik a takich newsow jak ten w internecie jest masa. Niestety, miło było, ale już Was czytać nie będę. Wolę konkretne czasopismo, niż nawet najlepiej prowadzony badziew internetowy. Szkoda.

Bardzo ubolewam nad brakiem Waszego czasopisma.Fajnie było poczytać i czekać kilka dni na coś miłego-następny tygodnik .Trudno,gazety już nie ma,ale Wy zostaliście i to się liczy.Pozdrawiam i mam nadzieję,że nie znikniecie.

To papierowego ABC już nie będzie?!!! Nie róbcie mi tego!

IDIOTYCZNY POMYSŁ

a ja podpisuję się rękami i nogami za papierem-polubiłem was za to że jesteście.Może być drożej byle tyko na papierze

Szkoda, dopiero dzisiaj sie doweiedzialem ze mojej gazerty juz nie przeczytam a juz chcialem wykupic prenumerate.Dlaczego tak jest-dobre szybko sie konczy

Jaka szkoda, czytałam od pierwszego numeru. Nie było Was w każdym kiosku, trzeba było szukać. Sprzedawcy nie znali tego tygodnika. Za mało reklamy ? Jestem rozczarowana. Taki fajny tygodnik, szkoda. W internecie to nie to samo. Zyczę redakcji aby pokonała trudności i tygodnik ABC ukazywał się w wersji papierowej. Pozdrawiam serdecznie.

Chcemy wersji papierowej!!!! Co innego net co innego papier. Bez jaj znaczna część odbiorców nie korzysta z netu. Moja gazeta obchodziła pół rodziny. Bez sensu

kiedy będzie wkońcu papierowa wersja tygodnika w kioskach lub w salonikach prasowych??????????????

chyba padlo

Program TV

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.