Niepełnosprawna ze słynnego filmiku: Goniłam Komorowskiego na wózku!

Bogumiła Dawidowicz i Bronisław Komorowski
Bogumiła Dawidowicz i Bronisław Komorowski

8 osób wzięło udział w dyskusji

Bojówki Pierwszego Przegrańca Rzeczypospolitej napadają dziś niepełnosprawnych. Jutro zaatakują nas?

ta baba to najbardziej pretensjonalne stare kurwisko jakie widzialem. pretensje do calego swiata o to ze jest niepelnosprawna, byla bardzo chamska i opryskliwa wobec kierowcow autobusow ktorzy pomagali jej wjechac wozkiem do autobusu.

Ta pani powinna raczej chodzić na spotkania z Nickiem Vujicic-em niż od polityków czegoś oczekiwać z jakiejkolwiek partii

Więcej by zyskała

Będzie jej baaaaaaaaaaardzo dobrze za Dudy szkoda, że innym niepełnosprawnym gorzej

Komorowski to kotylionowa Platforma anty-Obywatelska. Została Pani poniżona przez zakłamaną, populistyczną partię ludzi lekceważących i poniżających obywateli Rzeczpospolitej Polskiej.

Niepełnosprawni są w Szczecinie najbardziej okej,tylko Balbina/Boguśka nie chce przestrzegać prawa, przepisów jak inni pozostali... ma na wszystko wyje...ane. To że ma wykształcenie wyższe prawnicze- nie może skutkować jego łamaniem. Ją, jak innych pozostałych, obowiązuje te samo prawo,przepisy i zasady. W innym razie będzie piętnowana i dyscyplinowania do jego przestrzegania, tak aby nie utrudniać życia innym obywatelom tego miasta...Dla mnie osobiście jest normalną osobą i nie widzę w Niej żadnej ułomności, poza jej umysłową. Dlaczego (jej znajomi i sąsiedzi) nie wypowiadają się w Jej sprawie, aby jej zachowania i przekonań nie bronić! Ich milczenie może coś oznaczać???

Okropna roszczeniowa osoba, nie zwazajaca na niekogo poza soba sama. Standardy prawa i bezpieczenstwa jej nie obowiazuja. Bardzo psuje obraz osob niepelnosprawnych, ktore dzieki takim reprezentantom maja jeszcze trudniej. I jeszcze ten prymitywny sposob promowania siebie... Zenujace

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.