Monika Jaruzelska: Ojciec nie był gejem

Monika Jaruzelska
Monika Jaruzelska

25 osób wzięło udział w dyskusji

Droga Pani Pani biorąc tylko i wyłącznie pod uwag kim był Pani ojciec nie powinna się w ogóle wypowiadać w mediach,tylko nie wolna i spętana Polska która nie jest z pewnością teraz wolna Polska daje Pani taką możliwość.Nic nas nie obchodzi rozrusznik Pani ojca ani jego życie osobiste gdzie próbuje Pani w przemyślany i wyrachowany sposób przedstawić nam Polakom osobę swego ojca jako ciepłego tatusia,kochającego zwierzątka i wiernego patrioty.Nic nie zmaże tych "wątpliwych"zasług Pani ojca nawet tysiąc książek.Społeczeństwo dzisiejsze nie jest głupie jak kiedyś szczególnie to młode.Gdybym miał takiego sławnego tatusia niewątpliwie wyprowadził bym się gdzieś na koniec świata bo inaczej spalił bym się ze wstydu.Tylko staliniątko wychowane na zgniłej propagandzie może mieć taki wyniosły tupet i serwować nam tu takie brzydkie bączki.Darz Bór

Nie obchodzi jakim był ojcem , a nawet czy był homoseksualistą czy zoofilem , niezaprzeczalnym faktem jest że był bandytą.Mam nadzieję że prochy zdrajcy narodu polskiego ,spoczną kiedyś w bezimiennym grobie pod murami cmentarza,tam gdzie jego miejsce.Tylko pani "bużka" jeszcze nam go przypomina.

Droga pani niech nie rozczula się pani nad swoim ojcem Polacy wiedzą kim był to Stalinowski pachołek i morderca NARODU POLSKIEGO Do dzisiaj dzieci płaczą za swoimi matkami ojcami zamordowanymi przez stalinowskich pachołków a pani rozczula się nad bestią WSTYD I CHAŃBA DOŚFIDANIA'''

Tylko jedno slowo Komuchem byl! Powinien byc pochowany w latrynie.

Ja też jestem Polakiem i wstyd mi za ludzi, którzy się wyżej wypowiadają. To zwyczajna podłość.

heniek idz no do stodoly tam kaziu ci da.

Panie HENIU JEBNIJ SOBIE PAN BARANKA W ŚCIANĘ

imbecylnej gimbazie szkalującej i obrażającej pamięć generała mówię - walcie się na ryj ćwoki - może kiedyś do was dotrze że gdyby nie generał i stan wojenny to być może wasi rodzice zginęli by w wojnie domowej pomiędzy Polakami w tamtych czasach lub byli rozjechani gąsienicami czołgów zza wschodniej granicy!!! UPA-ińcy już przebierali nóżkami żeby tu wjechać, pepiki zresztą też - poczytajcie fakty historyczne i zacznijcie samodzielnie myśleć...

SZACUNEK DLA SŁÓW -autor lewak ..............

Ludzie! Najpierw zastanówcie się, czy powinniście się wogóle wypowiadać, bo chyba nie macie o czym. Jeżeli jednak uznacie to za konieczność, to zachowujcie się przynajmniej jak rozumni ludzie a nie bydlęce ścierwo. Piszecie w wulgarnym, prostackim języku - wstyd. Nasz język jest taki piękny i można opisać nim swoje stanowisko - nawet negatywne, w sposób nie ubliżajacy umarłym. Umarłych niech już Pan Bóg rozliczy z ich uczynków. Z uwagi na naganne i wątpliwe "osiagnięcia patriotyczne" generała, nigdy nie darzyłem go szacunkiem naleznego Polakowi. Mimo to, nie jestem w stanie zrozumieć chęci dopiekania dziecku generała ani czytać waszych paskudnych wypowiedzi i epitetów. To, co robicie jest wstrętne; Pani Monice - jako córce generała radzę zachować daleko idący dystans do wszystkich wypowiedzi internautów.

ja k każdy wie, łódka może być i na żagle i na motor. Wielki Lenin też był ciotą a teraz w mauzoleum leży i "Honory odbiera"-)

Wielki szacunek dla pani inteligencji. Dla mnie to wystarczy by być po Pani stronie. Czytam książki napisane przez Panią, oceniam je na "6".

Najgorsze w Polsce i Polakach jest brak szacunku dla drugiego człowieka. Pani Monika wspomina swojego ojca i opisuje jaki był prywatnie Kochał ja. A co słyszy w komentarzach ze nie ma prawa sie wypowiadać wiec pytam dlaczego ??? Bo co ona odpowiada co robił jej ojciec ??? Czy dzieci Żel ika odpowiadają za to co powiedział ich ojciec ??

przypuszcam ze obrazliwe slowa pochodza od mlodych ludzi ktorzy historie znaja z ksiazek obecnego ustroju i od swych rodzicow.nawet za komuny nie pamietam,zeby ktos tak obrazal!dla mnie gen.Jaruzelski to czlowiek godny szacunku i nie wyszlo nic na swiatlo dzienne co by temu zaprzeczalo.a to,ze pluje sie obecnie nienawiscia norma.napewno staral sie,zeby bylo jak najlepiej ale nie byl sam i odpowiedzialnosc ponosi wielu.a co mamy teraz dobrego ,zeby nie nawidzic poprzedni ustroj?prace,funkcjonujaca gospodarke,swietnie dzialajaca sluzbe zdrowia,brak dlugow?!Corka ma prawo kochac swego ojca a nikt nie ma prawa tak po chamsku tego traktowac!

Generał Jaruzelski już nie żyje . Więc dajmy mu już spokój ... Pani Monice także , to był jej ojciec ma prawo wspominać go jak najlepiej . Nikt go tak dobrze nie znał jak Ona .

Zamurowało mnie jak przeczytałam te wstrętne obraźliwe komentarze. Słusznie któryś z przedmówców napisał, ze język polski jest bardzo bogaty, więc wulgaryzmy można ominąć, aby wyrazić swój stosunek do drugiego człowieka. Tylko prymitywni ludzie mówią półsłówkami i klną jak przysłowiowy szewc, bo inaczej nie potrafią. Wierzę, że Pani Monika jest osobą na tyle wrażliwą i silna jednocześnie, ze te obelżywe wypowiedzi zwyczajnie ignoruje. Odmawianie Generałowi Jaruzelskiemu polskości to irracjonalny zarzut. Linczowanie Jego córki za ciepłe słowa o Ojcu to zwyczajna podłość. Wspominam okres powstania Solidarności, czas zawirowań i niebezpieczeństw, widziałam kolumny wojsk jadących przez Czechosłowację w kierunku naszej granicy i ulżyło mi, ze jej nie przekroczyły dzięki posunięciu zwanemu "stan wojenny". Dziękuje Panie Generale, że miał Pan odwagę go wprowadzić. Pani Monice życzę wytrwałości i ciepło o Niej myślę.

Jestem zniesmaczony tymi wstrętnymi komentarzami. Podobno jesteśmy narodem katolickim więc gdzie wybaczenie, gdzie szacunek dla zmarłych a w Polsce o zmarłym mówi się dobrze albo wcale. Przeraża mnie ta ogromna ilość jadu i nienawiści. Długo mieszkałem na zachodzie i tam nikt nie opluwał w ten sposób ludzi którzy mieli kontrowersyjne życiorysy. Polacy opamiętajcie się, kiedyś taka nienawiść nas zgubi.

Szanowna Pani, kiedy będzie pani patrzeć na ten rozrusznik swojego ojca proszę pamiętać o tych dziesiątkach tysięcy zdjęć POLSKICH BOHATERÓW w polskich domach, które są niemymi świadkami dokonanych mordów przez urzędy, którymi pani ojciec zarządzał.

Czesc i chwala Bochaterom .J 23 przestal nadawac .Takim judaszom wydawalo sie ze sa POlakami

Kurwa jakim trzeba być zjebem, żeby czytać wypociny tego komuszego pomiotu

Nie był gejem ale był chj.em

Generał Jaruzelski zarządzał krajem w trudnych czasach. Z jednej strony zubożałe społeczeństwo pragnące wolności , z drugiej " wielki brat" i jego ideologia z wiadomymi zapędami.Życie to sztuka kompromisu. Trudna sztuka. IPN dziś zachowuje się jak łowca czarownic.Ale gdyby nie Jaruzelski i stan wojenny nie byłoby wolnych wyborów i wolnej Polski. Dziś już o tym nikt nie pamięta. Szkoda.

wolę Jaruzelskiego jak wałęsę

Co Wy Tępi ludzie piszecie w komentarzach poczytajcie trochę książek na temat Wielkiego Generała Człowieka który przeszedł od Sybiru do Stanowiska Generała Stan Wojenny był uzasadniony nie jeden historyk to pisał w swojej książce czytajcie już niedługo będzie drugi stan wojenny w wojence zaplanowanej przez hazarow dużo rzeczy pisze się w książkach i dnie internetu ale tym masa woli się nie interesować. Szacunek dla Wielkiego Generała który miał jaja podejmować dezycję.

Gdyby sam gen. Jaruzelski zażyczył sobie, aby na jego grobie był tylko napis ŻOŁNIERZ, byłby to znak, że na stopniu generała RP (skrót ten można różnie tłumaczyć) wcale mu nie zależy. Ale tego, że był generałem PRL nikt mu nie odbierze. Tak czy inaczej, zarówno jego, jak i wojskowych politruków, ZOMO-wców, czy SB-ckich kapusiów nie można oceniać w oderwaniu od tego wszystkiego, co wydarzyło się w Polsce po roku 1989: Polska została rozkradziona i wyprzedana za mniej niż półdarmo w obce ręce, a czego nie można było rozkraść ani wyprzedać, to zniszczono! Oni wszyscy, bez względu na swoje intencje, bronili kraju przed takim obrotem sprawy tak długo, jak się dało. Sektor prywatny w gospodarce trzeba było budować obok sektora publicznego, nie zaś na jego gruzach!

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.