Szok! Rząd już wyznaczył ile mandatów kierowcom ma wlepić policja!

Policja już wie, ilu kierowców dostanie mandaty za prędkość
Policja już wie, ilu kierowców dostanie mandaty za prędkość

20 osób wzięło udział w dyskusji

Za takie rządy ktoś powinien zostać postawiony przed Trybunał Stanu/ Czuję się jakby Polska była rządzona przez wrogi nam rząd obcego mocarstwa!!!!

Bo tak jest, posłuchaj Sumlińskiego.

mnie to nie dziwi od dawna wiem że ci ludzie tylko mówią w j.polskim

To jest skurwysyństwo!

PO cały czas staszy państwem policyjnym jak pis dojdzie do władzy. A sami co robią?

Ta gazeta jest tak samo wiarygodna jak tytuł

A poza tym to czytajmy ze zrozumieniem, a nie nakręceniem

pipa

Jak uzyskać azyl w Etiopii lub Bangladeszu?

Dajcie mi nazwisko, a paragraf się znajdzie..

Ostatnio wziąłem dwa tygodnie urlopu i rozłożyłem namiot przed urzędem miejskim bo załatwialem 4 mandaty za źle parkowanie 8 mandatów za przekroczenie limitu czasu w strefie za 1 mandat ze położyłem się na laweczce w parku { było miło słoneczko świeciło rozmarzylem się } , 2 mandaty bo babcia prosiła żebym jej cebulę sprzedał przed bramą { a swoją droga babcią wiedziała co robi sama nie chciała } 5 mandatów ze liście na działce u babci paliłem, 3 mandaty za nieodsniezenie przed bramą zaznacza ze mieszkamy ostatni na ślepej ulicy i Jarzabek z przeciwka nigdy też nie odsnieza ale go nigdy nie ma i nie dostaje mandatu a ją lubie sobie w sobotę pospać bo na tygodniu na 5 idę i bach przyszli bo trzy domy dalej jakiś poseł mieszka i tak pilnują. Pity chciałem złożyć po czasie za mnie i za babcię i prosić o zmniejszenie kary choć o połowę bo to moje 3 miesiące pensji a i 6 miesięczna emerytura babci i wiecie co odmówili mi i wypili mi mandat za namiot przed urzędem miejskim 500 zł . Nie wiem jak ją to wszystko zapłacę bo mam jeszcze zaległości za gaz prąd i wodę. Tam chociaż rozłożyli mi na raty , już spłacam za 2010 rok, ale ze nie używam tych nośników to mi maleje. Tylko boję się straży miejskiej bo z babcią w zimie paliły śmieciami i mogą przyjść. Bedzie mandat za palenie i przy okazji za 4 psy bo nie zaczipowane . A Jarzabek już wygrażał ze mu folią spalona śmierdzi a to nie folią tylko buty stare. Mam jeszcze dwa tygodnie urlopu może we wrześniu namiot jeszcze raz rozłożę , bedzie przed wyborami wtedy miękkie serca mają

Dobrze że nie dają mandatów za oddychanie. Jedzie kobieta rowerem po chodniku nikomu nie wadząc i zaraz mandacik. Masakra !

50 zł za przejście pustej ulicy, arogancki cham w niekompletnym mundurze nawet się nie przedstawi ani nie pouczy o prawie odmowy, tylko "czy przyjmuje mandat", jedyne co się dla nich liczy. To jest ZWYRODNIENIE żeby za coś co nie czyni jakiejkolwiek szkody czy choćby ryzyka, karać równowartością 10-12 obiadów!!! Za dobrze w tej Policji mają - uposażenia, mieszkanie, dodatki, emerytury... ich PO prostu oderwało od społeczeństwa! Trzeba to jak najszybciej zmienić - precz z POmuną, precz z Państwem Opresyjnym!

racja po stronie biednych ukaranych jest, po stronie rządu też, po stronie mundurowych też, lecz nie w każdym przypadku i nie wszyscy mundurowi mają manię wlepiania mandatów a i tych do jednego wora się pakuje. Społeczeństwo też, do dupy jest w większości gdy biją kogoś na ulicy wzrok w drugą stronę, Jest 50 km/h jadę 70 km/h i dlaczego mam ryczeć i prosić o pouczenie skoro już i tak podjąłem decyzję w momencie przyspieszania. Ktoś jechał za szybko zabił dzieciaka - "gdzie jest policja?" Może gdyby tak mandat np. 2000 zł za przekroczenie o 30 km/h w zabudowaniu a jak widzę gdy w strefie zamieszkania kierowcy cisną 80 km/h a potem Panie władzo proszę o pouczenie to odpowiadam tak "Żart chyba". 50 zł za przejście poza przejściem pustej ulicy to czysta nadgorliwość no bo gdzie analiza zagrożenia, ocena sytuacji i wpływ wykroczenia na szkodliwość społeczną. Trzeba być czasem sędzią na drodze myśleć. Czasem lepiej porozmawiać 15 minut ze sprawcą wykroczenia i pouczyć a jak widać że zlewka totalna KWIT i tyle.

szkoda że czasem można takie niskie kwity wystawiać dla wybranych rycerzy ulicy

Rozliczymy ich jesienią za te 8 lat!

I jak tu kochać tych skurwysynów z PO, którzy rządzą przy obfitym żłobie??Lepiej ich żywcem czyli napalmem wypalić .

Złodzieje, na dziurach stawiają znaki 40 i zaraz za nimi stoją z radarami nielegalnymi, a sami maja imunitety. Niech zaczną od siebie , a nie ciagle łupią obywatela. Jak nie uciekać z tego żenującego kraju. Jeszcze zatwirdzcie przekroczenie o 2 km i będziemy sie czuć jak w państwie policyjnym. Moze by sie policja zajęła sprzedażą alkoholu i papierosów malych sklepikach i lepiła mandaty i zabierała koncesje, to będzie z tego większy pożytek.

Jak mało kasy w budżecie to niech sobie poucinaja pensje , diety,wydatki w biurach poselskich itp. To szybko deficyt zniknie. I niech przestaną wszyscy balować na nasz koszt!!!

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.