Połączył ich Smoleńsk! Ewa Stankiewicz wzięła ślub z ekspertem Macierewicza

Ślub Ewy Stankiewicz
Ślub Ewy Stankiewicz

44 osoby wzięły udział w dyskusji

Wszystkiego najlepszego P.Ewo na nowej drodze życia dla Pani i Pani męża. Wielkie pokłony za pani zaangażowanie i postawę w dążeniu do prawdy, wyrazy szacunku i podziwu, Maja Kobiela

Wszystkiego najlepszego-zaslugujecie na to za Waszą uczciwosć i odwagę w poszukiwaniu prawdy.Niech Wam Bóg błogoslawi!

Najlepsze życzenia oraz gratulacje dla wspaniałej kobiety - Polki i jej męża. Dziękujemy za walkę i ogromne zaangażowana w sprawy Polski.

Gratuluję i bardzo się cieszę Pani szczęściem . Wszelkiej pomyślności dla Państwa Młodych na wspólnej drodze. :-)

Główną zasługą Glena jest ustalenie, że gdyby Tupolew stracił taki fragment skrzydła jaki się rzekomo oderwał w zderzeniu z brzozą to....poleciałby dalej ponieważ utrata siły nosnej była by zbyt mała aby przechylił się na lewo i wykonał półobrót. W dalszej kolejności duński naukowiec rozpatrywał możliwą trajektorię lotu potwierdzającą, że TU 154 przeleciał nad brzozą.

Wszystkiego dobrego!!!

super gosciu ten dunczyk. Mnie też się spodobał.

wielka patriotka znalazla wielkiego patriote.

Idioci jakich mało. Pokręceni, zwariowani i uposledzeni.

to babsko to jakiś tłuk oderwany granatem od pługa, chamska, niekulturalna baba,

Facet ma piecioro dzieci, jest (a moze był) protestantem a tu slub koscielny.Gdzie tkwi zmyłka?

To babsko zabrało ojca pięciorgu dzieciom, mam nadzieję że los jej odpłaci.

Nie przeszkadza wam,że rozbiła małżeństwo z pięciorgiem dzieci?

najwiekszy grzech - to placz dzieci po stracie ojca !!!!! a niecj ja !!!!!!!!!!!!!!!!!! katoliczka.

Pal licho milosc dopada roznych ludzi w rozsnym wieku.Wszystkiegio dobrego na nowej drodze zycia.Troche zastanawia mnie ten slub koscielny.W Daniiwiekszosc to protestacji.Nie wiem moze ten pan jesat akurat katolikiem.No i poprzednie zwiazki, malzenstwa?/ nie przeszkadzaja.Ale to nie moja sprawa bardziej to sprawa otrzymania obywatelstwa po roku?Moze tez przyznane bylo noca?

Po pierwsze: "Pal licho..." No jeśli dopadanie mnie sraczka, to mam robić na chodniku nie bacząc na otaczających mnie ludzi? Po wtóre: Może on i spec ale nie od katastrof lotniczych. Widać, że gościu za wszelką siłę chce udowodnić nowe prawo ciążenia.

Czy ktos słuchał poglądow tego babsztyla.....powinna zmienic lelarza i tabletki

Nienawiść ją pożre. Chora, straszna kobieta.

Lepiej pozno niz pozniej. Wszystkiego dobrego.

niedobra kobieta po oczach widać po języku słychać, na tragedii robi karierę = ohyda

Ona wie swoje jak wszystkie "mohery" i nawet gdyby się jej ukazała "Matka Boska" i powiedziała ,że było inaczej ,to skomentowała by to tak: -To był obraz sztucznie wywołany w jej podświadomości przez agentów Moskwy ,celem zatajenia prawdy!

Mam pytanie Czy ten pan, jako świeżo upieczony Polak pobiera 500+ na swoje pięcioro dzieci w Danii i czy wysyła je swoim żonom???

Pierdolnięte babsko, zwykły szmatławiec

Gada właśnie w TV Republika totalne brednie. Strach się bać takich ludzi!!!

a ona też panna z odzysku czy jej nikt dotąd nie chciał?

Ona przez cież ma obłęd w oczach.

Bardzo mądra kobieta.Podziwiam panią

Bardzo mądra kobieta.Dzisiaj podziwiałam Ją oglądając telewizję/

Śmierdzący babsztyl z przetłuszczonymi włosami. Samozwańcza wdowa smoleńska.

Podła, obrzydliwa i psychicznie chora szmata.

Miałem przyjemność i zaszczyt znać Pani rodziców, wyjątkowo prawych ludzi w trudnych czasach, byłem kilka razy na ul. Dębowej we Wrocławiu. Nie dziwi mnie Pani zaangażowanie w wyjaśnianie prawdy o katastrofie smoleńskiej. Bardzo przypomina Pani swoją mamę - działania prospołeczne, po ojcu charakter - wytrwałość, po obojgu odwaga. Jestem Pani fanem. Nie miałem okazji poznać Pani i brata, wspaniałego muzyka. Pozdrawiam serdecznie. Marek Borecki

WIELKA patriotka ....!!! a jakiś Duńczyk będzie jej "rów" kakaowy drenować i powiększać. HAHA

wasze komentarze sa obrzydliwe... slownictwo jeszcze gorsze....po pierwsze nie kobieta rozbija malzenstwa nikt nie zmusil tego pana do poslubienia jej... i napewno nikt nie "zaciagnal" go do lozka z ta pania... rozwala was zazdrosc, msciwosc.. . Prawda jest ze jest to bardzo odwazna Polka. Zycze tej Pani i Panu z Danii wszystkiego najlepszego, szczescia i odpornosci na swinstwa ktore cechuja te komentarze....

Świrnęci mogą mieć świrnęte potomstwo

Chuj Ci w serce euro bardaszana

Zaś po ośmiu latach od KATASTROFY nawet Antoni złozył broń i nie wydał oficjalnego raportu, jeno "techniczny". Ciągle też nie ma dowodów na to, że rzekomo "już w powietrzu doszło do eksplozji" Pewnie wam teraz łyso, co? Bo powinno być wam łyso ... :D

co tam semka robił masakra

Żal mi tej pary "młodej" a jeszcze bardziej żal mi ludzi którymi manipuluje ta kobieta. Myślałem że w dzisiejszych czasach uczelnie kształcą debili a okazuje się że dawniej nie było lepiej. Tacy ludzie powinni trzymać się zdała od życia publicznego.

co to za GLORIA BEZCZELNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! B E Z M Ó Z G O W I E PISOWSKIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po prostu idioci :)

I co zamach, wybuchy, mordowanie, wykopywaliście trupy z grobów minęło 4 lata gdzie raport jesteście obrzydliwi

Poczytałam komentarze:to już nawet nie knajacki język, którym posługuje się Intelektualna" elita"( Nurowska, Gretkowska, Janda itd.), ordynarne wulgaryzmy świadczą jeszcze raz o wyborcach Trzaskowskiego: wart Pac pałaca,a pałac Paca Moja mama o takich ludziach mówiła:'towarzystwo nieliczne, ale śliczne".Oj, liczne i to bardzo, Mamuś, a zwłaszcza teraz , szczególnie na wyższych uczelniach.

Nie przezegnala sie , gdy ksiadz blogoslawil....................

Najśmieszniejsza w takich wioskowych ślubach jest ta walka o zrobienie zdjęcia telefonem, nagranie jakiegoś ujęcia swoją zabawkową kamerką. Jak widzę tę wyciągnięte ręce, w tym jedna spoczywająca niemalże na ramieniu "pana młodego" i bezradność wypisaną na twarzy operatorów którzy byli wynajęci do filmowania to mnie pusty śmiech ogarnia. A cóż to za wielkie wydarzenie w sołectwie? Zagraniczny przyjechał! "Halina nagrywej! Pokażem somsiadowi!"

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.