"Raz do roku broń sama strzela!" 10 największych mitów na temat strzelców i broni

7 osób wzięło udział w dyskusji

"Strzelec musi wykazać się wzorcowym zdrowiem psychicznym - osoby mające nawet krótką historię zaburzeń lub nawet drobnych epizodów czy pojedynczych wizyt u psychologa bądź psychiatry nie mają szans na uzyskanie legalnego pozwolenia na broń. " Czy wizyta u psychologa powinna dyskwalifikować do posiadania broni? Kpina i jeszcze raz kpina! W USA w stanie Texas rodzimy się z pozwoleniem na broń. Jeżeli sądownie nie odebrano Ci pozwolenia na broń - to znaczy, że je masz. I z dowodem osobistym w Walmarcie kupisz.

Jeśli chodzi o ostatni mit odnośnie tego że broń raz w roku sama strzela, to zwyczajny przesą który buduje w nas strzelcach nawyk sprawdzania po każdorazowym wyjęciu broni z szafy czy owa nie jest nabita, oraz to żeby nie celować bez sensu w nieprawidłowe cele mając nawet teoretycznie pewność iż broń nie jest nabita :) darz bór

dla kobiety klucze, parasolka czy lakier do włosów są dobrymi narzędziami do samoobrony – pomimo faktu że policja ciągle nosi broń i że właściwą odpowiedzią na atak jest wezwanie policji – ale tylko nieuzbrojonej policji, bo „Przemoc do niczego nie prowadzi”.

Raz do roku , rządowy głupek (czyt. : mafijna i agenturalna kukła) , wyduka coś do rzeczy - prawda czy fałsz ?

Broń w USA (gdzie mieszkam) jest powszechnie dostępna, każdy z moich sąsiadów i znajomych ma w domu co najmniej jedną giwerę (a wielu ma więcej), a mieszkam w bardzo bezpiecznym małym miasteczku gdzie nic się nie dzieje. Każdy złodziej trzy razy się zastanowi zanim się włamie, bo tu się strzela do intruza raczej ze skutkiem śmiertelnym. A w Polsce dostęp do broni mają byłe trepy i SB-cy... sprawiedliwość i bezpieczeństwo jak się patrzy!

A te strzelaniny, o których słyszymy ze Stanów to mit? A strzelaniny urzadzane przez nastolatków w szkołach to fałsz i przekłamanie? A ostatnio facet zastrzelił z okna hotelu kilkadziesiąt osób to pewnie kompletny fałsz i mit. A kilkuletnie dziecko które zastrzeliło swojego równolatka w stanach to kaczka dziennikarska?

to guwno prawda i nawet niema to poparcia naukowego

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.