Rządowe zakupy na całego! Kopacz zamawia 116 nowych samochodów!

Ewa Kopacz /youtube.com
Ewa Kopacz /youtube.com

37 osób wzięło udział w dyskusji

to ile to na auto? ciężarówka bez naczepy????

a może chcą te "fury" wyposażyć w najnowsze gadżety POdsłuchowe i namierzające

To wszystko pomówienia. Z pewnością oddadzą te auta do dyspozycji rodzin niepełnosprawnych dzieci;-).

to wychodzi ok 40k za samochód czy ja źle liczę?

przetargi są po to żeby je ustawiać...ktoś przytuli ładne pieniążki :)

TA KRZYWA KONDZIOLKE TRZEBA JUZ ZAMKNAC DO TWOREK,NIE MA CO CZEKAC DO JESIENNYCH WYBOROW,ONA CHORUJE NA POMROCZNOSC JASNA I NIEWIE CO ROBI.

A czy ktoś się zastanowił, co się dzieje z autami używanymi do momentu wymiany ??? Czy one czasami nie idą do wyprzedaży, za bezcen, pomiędzy członków rządu ??? A nowe, te z "full wypasem", są kupowane przed samą zmianą rządu, aby nowej ekipie zamknąć usta i żeby właśnie te "stare" mogły iść na cichą wyprzedaż !!!

Tak sie robi, żeby te auta którymi dotychczas jeżdzili , mogli kupic za symboliczną złotówke. Widać ,że obawiaja sie konca rządowej kariery.

No i czy to nie złodziejstwo w czystej postaci. To jest przekręt na odchodne.

Za samą przynależność do PO trzeba karać surowo. Za 8 lat bandyterki 8 lat więzienia i konfiskata majątków.

Czy to nie jest obłuda i zakłamanie? ... Propaguje się zdrowy tryb życia a kupuje samochody? ROWERY PANI PREMIER, ROWERY będą zgodne z hasłami które nam wciskacie.

Rząd pod sąd na nic nie ma na przywileje władza zawsze miała i mieć będzie

Państwo w Państwie - czyli misja Żydów w Polsce?http://www.aferyprawa.eu/content/zydzi_w_POLSCE.html

Podobno, nie ma pieniędzy dla niepełnosprawnych, dla najuboższych na emerytury zasiłki, ale jest kasa na nowe fury 4,5 mln. W jakim kraju przyszło nam żyć, to nikomu nie wydaje się dziwne, że odchodzący rząd robi sobie takie prezenty???

PO prostu proszą się o w....l.

38 000 srednio za samochod :) Dacie Sandero kupują ?, co palant to pisał

Pewnie autor artykułu niechcący dopisał przecinek :-) . Bo wtedy by wyszło koszmarnie 45 mln zł a tego władza by nie podarowała....;-)

Wszyscy szukają sensacji a tu chyba nie o to chodzi. Nikt nie zbadał w jakim stanie sa pozostałe auta i z jakiego rocznika

nie napisali kto zgarnie prowizje...10%?

Pewnie założą jakieś ekstra podsłuchy,żeby nagrywać swoich następców.

Co to za limuzyny - skoro 116 sztuk kosztuje 4,5 mln , a więc +/- 38 tys ?

Koszty są zaniżone! Jakie będą to ciężarówki i limuzyny skoro na jeden pojazd przypada około 39tys. zł?! Poza tym 26 ciężarówek, to według autora jest kilkanaście ciężarówek?! Co za nieuk to pisał?!

JAK NA ZASIŁEK TO NIEMA , ŻYJE JUŻ DRUGI MIESIĘC BEZ JAKIEŚ POMOCY .MAM 64LATA JESTEM PO WYPADKU NA BUDOWIE ,ZUS ODMUWIŁ PRZYZNANIA ZASIŁKU REHABILITACYJNEGO ,A SOBIE LEKKOM RĘKOM ZAKUP NOWYCH SAMOCHODUW .LUDZIE NA SAMYM DOLE UMIERAJOM ,NIE DOCZEKAWSZY SIĘ RENTY , EMERYTURY .PANI PREMIER TO GORSZA OD KATA . UDAJE TAKOM ZATROSKANOM CHYBA TYLKO O SIEBIE I SWOJOM RODZINE I POPLECZNIKUW .ŻYCZE JEJ JAK NAJ GOŻEJ ABY JĄ SPOTKAŁO TO CO MNIE .

Kolejne propagandy...

banda złodziei

Kiedy pojawił się ten przetarg?

to już jest kpina z podatników, jestem mikro przedsiębiorcą i zastanawiam się z skąd wezmę na ZUS dla siebie i moich pracowników a tu... pach, lekką ręką 4,5 mln na nowe samochody. No ku...a jego mać! Jaja sobie robią! Za chwilę dostaną milionowe odprawy, a my przedsiębiorcy, podatnicy za to wszystko zapłacimy. Kpina i obłuda. Czy kiedykolwiek się to zmieni? Mówi się że: gorzej być nie może, coś mi się wydaje że raczej może!

Za zamówienie tych samochodów Kopacz wraz z tym szkodliwym rządem powinna zostać wygnana ze sceny politycznej ! Jest skandalem zamawianie samochodów w obecnej sytuacji ! Nie powinno czekać się do wyborów jesiennych ! Wiadomo jest że obecny szkodliwy rząd szkodzi Polsce i to na wielką skalę ! Sprawa druga skoro wygrał wybory Prezydent Andrzej Duda to powinien już zasiadać na tym stanowisku a nie czekac do sierpnia czy tam do kiedy ! Obecny rząd szkodl;iwy dla Polski kwalifikuje się do usadzenia w wieżieni za niegospodarnośc !

Powaliło babę całkowicie przed końcem.

Tu chodzi jedynie o wdzięczność" dla kogoś znajomego" kto sprzedaje takie autka. A przetarg z pewnością był ustawiony".. tak by wygrała konkretna firma. Wymagania były prawdopodobnie tak zawężone by nie było konkurencji - ot co!!! By żyło się lepiej!"

A mnie się wydaje że pani Kopacz chce jak najwięcej wydać żeby przyszła władza musiała szukać pieniędzy na za latanie dziury budżetowej.

bo rząd kupuje samochody bez podatków, dlatego tak tanio wychodzi.

Sfałszują wybory przecież i kupuje dla siebie, ale wy macie mózgi. Gdyby zamówiła to w Listopadzie to byłoby, że szlasta kasą na prawo i lewo. A tak to jak dojdzie do władzy to powie i wmówi wam " No chciałam to zrobić dla nowego rządu, nie spodziewałam się, że ponowienie zostanę wybrana " Trochę wiem niejasnych spraw bo byłem z dziewczyną polityka. Ale rozstałem się tylko dlatego, że on kazał mi chodzić z sztandarem partii i roznosić ulotki partii...( Oczywiście za kasę ) A z obecnej pracy miałem zrezygnować. :) To jest Polska a nie

ten rząd to jedna banda i bezduszni tylko dla siebie maja pieniadze ,a dla emerytów ktorzy ciezko pracowali to pieniedzy niema okradaja nas ijeszcze sa nagradzani po co ona pojechała do Ojca św.Franciszka .wyspowiadac sie ze naród gnebi ze ludzie maja nedze inie mogą godnie zyc

Wiedza, ze koryto ucieka im z obory, to co im zalezy.. rozkradna do konca to co moga i arrivederci roma. Oczywiscie oficjalnie tyle zaplaca a ile lewizny z tego bedzie, to nawet Pan Krzysztof Jackowski nie powie.

Nie jestem zwolennikiem rządów Kopacz ani też innych platformersów, ale powyższy artykuł jest żenująco-śmieszny. Przecież 116 samochodów za 4,5 mln zł to średnio niespełna 39 tys. zł!!! Co oni za to kupią? Dacie Duster czy co? Bo na pewno nie samochody o specyfikacji opisanej w artykule. Osobiście uważam, że zarowno rząd jak i najważniejsze osoby w państwie powinni jeździć dobrej klasy samochodami i latać przyzwoitymi samolotami. Więc może nie szukajmy sensacji tam gdzie jej nie ma. Bo to w porównaniu z wałkami związanymi z prywatyzacjami spółek skarbu pa ństwa przez wszystkie rządzące przez ostatnie 25 lat ekipy od prawej do lewej jest na prawdę niczym.

ciekawe ile lapowek dostali z tego

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.