Sikorski się obraził. Nie wystartuje do Sejmu?

Radosław Sikorski /youtube.com
Radosław Sikorski /youtube.com

18 osób wzięło udział w dyskusji

Jak to RADEK się obraził. Rade poprostu jest ponad wszystkich i wobec tego ma mandat posła następnej kadencji już w kieszeni. A tak poważnie Panie Radku; nawet na dozorcę bym pana nie zatrudnił.Pan jesteś jednym z wielu niestety "DYZMÓW" przyczym Dyzma Nikodem był bardziej przebiegły i postawił na mądrych doradców i kadry kierownicze.

Jako jeden z liderów PO-czyli Przestępczej Organizacji powinien trafić za kratki ,a dodatkowo otrzymać dożywotnie,zakaz zajmowania publicznych stanowisk w Polsce.

Całkowicie się zgadzam z kriss68. Pozytywne myślenie !

Ja połowy tych POlityków nie znoszę.Do roboty a nie gwiazdorzyć.Jaki z Radzia dyplomata-dzieci w piaskownicy wykazują się większym rozumem niż ten zmanierowany PAJAC.

jaka szkoda :-D

wszystko co osiągnął ma dzięki PiS i Kaczyńskiemu w PO dostał trochę karmy za zdradę Kaczyńskiego ... i jak zdrajca kończy.

Jego miejsce to kryminał albo ucieczka do Izraela razem z Baksikiem

panie Zdrajco Radosławie pierdyknij się w ten koński łeb bo twoja kariera się skończyła''

On się obraził?! To my jesteśmy obrażeni. Człowiek, który jest tak umoczony jeszcze śmie pokrzykiwać na Polaków, którzy go utrzymują od kilku lat z okładem. Takiemu "męzowi stanu" nie dałabym nawet 2 złote potrzymać.

no to teraz odetchniemy z ulga gdy nie bedziemy musieli ogladac tego nadetego pajaca.

najpierw Pan Marszałek musi złożyć dymisję a to wcale nie jest takie pewne ;-)

co to za szmatławiec ? kolejna pisowska tuba propagandowa prosto z Kremla ?

Ja sie chyba zapłaczę , albo umrę z rozpaczy, " A taki PIĘKNY był , taki AMERYKANCKI "

całkiem miła wiadomość na koniec ciężkiego dnia... Szkoda ze nie ileś lat temu...

On sie obrazil a co my mamy powiedziec?????????????okradal,sprzedawal nas i glupoty gadal poza krajem niech wy....a do Izraela ze swoja zydowka

Wielu zapomniało, że tego narcyza PiS wykreowało a z zazdrości, że ś.p. Lech Kaczyński został prezydentem RP znienawidził tę partię i przeszedł do PO i wykrzykiwał, że dorżnie watahę. I dotrzymał słowa, bo wraz z "bulem" i ryżym przyłożył łapsko do tragedii z 10 kwietnia 2010 r. Zapomniał drań, że na szczęście kij ma dwa końce...

Bardzo dobrze zeby tak wszyscy z tej Partii Oszustow chcieli sie obrazic I poszli w cholere !!!!!!!! Polska byloby wolna od zlodzieji !!!!!!!

Jednego "Ch... na kamieni kupie mniej" - całe podsumowanie Radosława S.

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.