Internet komentuje dymisje w rządzie Ewy Kopacz. Oberwało się wszystkim i to w iście pikantnym stylu. Internauci na zdymisjonowanych ministrach nie zostawili suchej nitki. Najbardziej pastwili się jednak nad Radosławem Sikorskim. Zobacz galerię najlepszych memów po trzęsieniu ziemi w rządzie!
Dymisje w rządzie to dziś temat numer jeden w Polsce. Nie mogło więc zabraknąć także fali memów, która przelewa się przez internet. To tu Polacy najdosadniej komentują to, co dzieje się na szczytach władzy. Zobacz, jak bez litości i z dużą dozą humoru odnieśli się do dymisji ministrów PO i marszałka sejmu!
4 osoby wzięły udział w dyskusji
...takie smieszne i trafne - szkoda tylko, że prawdziwe i chodzi o dobro najwyzsze POLSKE i Naród...Zycze tym od "ośmiorniczek" - by choć przed koncem swych dni czkawką odbijała sie krzywda na NARODZIE Polskim za zaniechania i brak troski o "maluczkich" - słabszych, starszych, niepełnosprawnych i chorych oraz za stracone pokolenie młodych wypedzonych z kraju i starszych nie majacych kontaktu z wnukami.
Jeśli te memy dotrą do tych których dotyczą to będzie przynajmniej odrobina kary za pychę i ściągnięcie tych "bylejakich" polityków z niezasłużonego piedestału. Autorom gratuluję pomysłów.
nie chche nic mowic ale czekac az przyjdzie dzien i trafia za to co zrobili do wiezienia zlodzieje co nas sprzedali
kazdy ma nadzieje ze kara ich dosiegnie, mam nadzieje ze powstanie teraz rzad ktory ma za motto dobro ogolu , dobro nas wszystkich , aby zmnienili ustawy i po dymisjach nie dostali odpraw i emerytur za rozkradzenie Polski, aby zyli nawet za to "6 tys za ktore zyja idioci i zlodzieje "