Jak uciszano Cezarego Pazurę i innych – tygodnik „ABC” o cenzurowaniu gwiazd

8 osób wzięło udział w dyskusji

Jeszcze nikt nie zabrał głosu, bo...[cenzó, cen.. cenzourra - bez Lyndy, pszempisów, dżennyka y ó-ó...staff] A, jak napiszę, że bez-domność to [cenzurra] Polaków, to opublikują?? Choć to prawda... . Były dramatyczne artykuły na w/w temat, ale... [cenzura].

to jest efekt zaniechania lustracji hydra odżyła z podwójną siłą opanowała media i wszystkie instytucje sędziowie w większości stare zgredy z PRL wielcy obrońcy demokracji podłe szuje ,dziennikarze niestety w większości wypaczeni przez system ,nie są obiektywni,przykład jak PO łamała konstytucję to było cicho sza bo po robocie jak PIS chce pozamiatać po PO to obrońcy demokracji zieją jadem zamach na konstytucję,ludzie w końcu zrozumieli że pod tą pseudo miłością do obywateli ,praworządnością,wysokimi standardami państwa PO zawłaszczyło sobie całe państwo na rozkradanie ,okradanie i na koniec dewastowanie całego dorobku demokracji i majątku państwa .

szanowny panie Cezary ... pol zycia spedzilem za PRL-u i nie widze nic nowego ... po prostu Polacy nie sa zdolni do demokracji. Za moich czasow za wyrazna krytyke spedzalo sie ponad miesiac w publicznym szpitalu przez kilka dni bedac nieprzytomnym ... a lekarz panu mowil ,ze mial pan ogromne szczescie ,ze pan przezyl to palowanie ... i nawet po miesiacu nogi nie potrafily utrzymac ciezaru wlasnego ciala ... to byla Polska. Dzisiaj po 25-ciu latach rzekomej niepodleglosci wystarczy zwatpic na publicznym forum ,czy pan Szczerski powinien pokazywac sie u Olejnik ... lub by wyrazic zwatpienie w poprawnosc wypowiedzi pana Szczerskiego , ktory swoja wypowiedzia "w jezyku language: so what" mial kopletnie "usadzic Neumanna nie znajacego jezyka angielskiego ... a ja swoja wypowiedz konsultowalem z profesorem literatury angielskiej miejscowego iniwersytetu ... to wystarczylo by po zwyciestwie PIS-u "straznik niezaleznej" zablokowal moje wszystkie posty ... wystawiajac mnie tak brudnymi chwytami cenzury ... na posmiewisko ciemniakow z polskich gett w ameryce. Nic nowego panie Pazura ... to po prostu nasza kochana Polska i wolnosc slowa w nowym wydaniu.

Oglądałem dziś spotkanie Sławomira Kmiecika na którym jeden z gości podniósł kwestię odpowiedzialności prawnej za poniżanie,ubliżanie Prezydenta A.Dudy przez dziennikarzy,celebrytów,sportowców i in.A ja się pytam:kiedy skończy ten TEATR POGARDY?Kiedy winni tego procederu będą stawiani przed Sądy?

ten teatr nie skonczy sie do puki do puty media beda forowaly tych pseudo-dziennikarzy, celebrytow, lze-reporterow, po-rzadnych polakow /.

pan Cezary to wciska emerytom garnki

GOSPODARZ Brawo BRAWO calkowita racja 100% trafnosci PO do lamusa i to natychmiast bez dyskusi kropka.

GOSPODARZ nie tylko BRAWO ale SUPER my spoleczenstwo prawe stoimy za A.DUDA i za PIS:petru podstawiony przez gangsterow na zastepstwo skaprowitanego PO.

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.