Warzecha zaorał Wielowieyską w TOK.FM

Fot. MK/Fratria
Fot. MK/Fratria

7 osób wzięło udział w dyskusji

Widać jak na dłoni, że zakodowani dziennikarze są impregnowani na poczucie humoru. Oni swoje posłannictwo wykonują z ponurą miną sbeka.

W tym tok fm nie maja nic ciekawego w zadnej audycji jak nie wymadrzaja sie sami i mysla jacy jestesmy inteligentni to szkaluja od lat pis dlatego redaktor warzecha przyjol ich naarracje co udalo mu sie wspaniale.GRATULACJE dla pana.. Radio to juz sie konczy jeszcze kiedys bylo stacja mozna bylo posluchac czasami ale teraz to dno.

Brawo Łukaszu !!! Tak należy rozmawiać w tego typu audycjach. Tylko czy inni tak to potrafią.

Nie podoba mi się określenie "Warzecha zaorał Wielowiejską". Tu bardziej by pasowało określenie Łukasz "przeorał" Wielowiejską

szkoda że nie było starego żakosia z tym jego mlaskaniem jak z meczu w zoo małpt na leniwce

Tak ta rozglosnia kiedys to blo cos do posluchania a dzis gdy audycje sa prowadzone przez takich dziennikarzy jak- Wielowiejska,Paradowska,Zakowski czy Krasko to stopniowe osiaganie dna.Calkowity brak rzetelnosci i obiektywizmu.Zastanawiam sie czy prowadzacy audycje to polacy?

Tak skończyła się konfrontacja między tępą, lecz wyszczekaną idiotką Wielowiejską i ćwiercinteligentem Gugałą, a inteligentem z prawdziwego zdarzenia - Łukaszem Warzechą. Gratuluję, panie Łukaszu!!! A wy, smętne postkomusze bydło - do budy. Albo lepiej do chlewa!

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.