Internet komentuje. Stonoga bohaterem memów

Memy
Memy

18 osób wzięło udział w dyskusji

Pan Stonoga to Polski Snowden ,skladam panu gratulacje za tak piekny czyn narod jest panu wdzieczny za obywatelska postawe w niszczeniu ,,rzadu,, firmy RP sp.z.o.o. o nazwie POLSKA z nr.D-U-N-S 367461592.Wszystkie galezie tej firmy ,sady ,policja prokuratura ,skarbowka itp sa firmami.Mozecie to sprawdzic w miedzynarodowym rejestrze firm ;UPIK.W kazdej firmie nie ma na calym swiecie urzednikow.

Czy taki rząd z którego wypada się tylko śmiać jest PO-ważnym rządem ?

Widzę że hejterzy PO już pracują

@A tobie to niby pasuje co te kurwy robią? Trzeba byc hejterem, zeby moc nie byc slepym na skurwysynstwa jakich sie dopuszcza po? Idz robic im laske gdzie indziej.

Mam nadzieję, że za lat parę będziemy mogli zobaczyć publiczną egzekucję tych zwyrodniałych postkomunistycznych palantów z rudym emigrantem i kopaczką metr głęboką na czele.

Jak można jeszcze siedzieć na stołkach? Brak honoru zupełny!

Byłem za PO ale jak zobaczyłem co robią z wojskiem jak i na co wydają miliardy to mi się odwidziało a teraz jeszcze to! w normalnym kraju minister który obraza swój kraj wyleciał by na pysk a u nas wieszają kelnera, człowiek który upublicznia ten stek bzdur jest aresztowany a ten co to zwinął jest pokrzywdzony. Czy my jeszcze do jesieni wytrzymamy? Sprawa przecieku to odwrócenie uwagi od przetargu na rakiety. Niemcy wybrali system który MON wyrzucił z przetargu!

STONOGA kontra OŚMIORNICA

Władza twierdzi że informacje uzyskane drogą nielegalną nie są dowodem. Ale czy donos do urzędu skarbowego jest legalny i jest dowodem? Pewnie nie jest, ale jest powodem do wszczęcia postępowania. Niech więc rozpoczną dochodzenie prawdy i szukania przestępstw także w oparciu o informacje uzyskane w podsłuchach kelnerów.

Spokojnie, Pan Prezydent podpisze ułaskawienie :) Niech sie Stonoga nie boi :D

Instytucja Państwa... to PO-razka moźna kraść, oszukiwac, wydawać majątki z kieszeni podatników. Robic róże dille a do odpowiedzialnosci pociagnąć kelnerów... Ludzie przejżyjcie na oczy. Można coś z tym zrobic....

dajcie mi władze prosze zrobie porządek w 24 godziny tylko potrzeba mi pluton i po herbacie

Dzieci drogie, nie dajcie robić z siebie wariata. Te środowiska mają wzajemne haki na siebie i rząglują nimi w potrzebie. To jest teatrzyk i próba wykreowania Nowego Antysystemowca.

Przyjda nastepni beda nowe afery aferzysci beda oskarzac aferzystow beda stawiane pomniki za cyrk w Smolensku innaczej mowiac to samo gowno

takiego gówna jak jest teraz to nawet w PRLU nie było POzamiatane już

kurwy jebane PO-wskie

No ale jak to tak , mają odejść ? I już? A rozliczyć się za te wszystkie sprzeniewierzone biliony i afery ? Boże błogosław Stonogę !!!!

"Nie martw się, Mietek. Potem nowe wybory i PiS nas powsadza" (Seremet) https://www.youtube.com/watch?v=Blj0vRd-uKU

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.