Dziś zamkną Cejrowskiego? Chce tego działaczka Platformy!

źr. zdjęcia: Wojciech Cejrowski na face book
źr. zdjęcia: Wojciech Cejrowski na face book

13 osób wzięło udział w dyskusji

A kto głosował na Patologię Obywatelską? tam są tylko osoby o skłonnościach do lizodupstwa moscalom, ich szef jako naczelny kapłan po wyruganiu agenta Olechowskiego,został naczelnym lizodupen iwana.Za wsparcie ma Patologia Obywatelska wszystkich lewaków,od libero lewackich telawiwi po brukowce michnikoubeka ,niczym się różni się tylko od pzpeeru.

W czsie kampani prezydenckiej siedziałem w fejsbuku 8 godz dziennie - widziałem wszystkie memy , kawały , śmiechy internautów - film Cejrowskiego był najlepszy - wystarczy też zmienić plakat na Kopaczową i z takim samym powodzeniem wykorzystać ten bardzo dobr film w październiku - o co proszę pana, panie Wojtku! - W skali 1 do 10 pana film ma 10, a może 11?!!!!

A posłanka z Chojnic sama wygląda jak rumunka z trasy Chojnice Piła

ake chrzanicie bzdety!!!! Jakich my mamy obywateli.Tylko urągać,szydzić z tych co mają inne zdanie , inną wiarę.Pozabijajcie tych innych.Będziecie z siebie dumni Wy pseudo tolerancyjni!!!!

Drogi Gościu drugi. Obywateli mamy różnych. Jedni przy urnach wyrażają swoje zdanie, inni wyrażają je nie stawiając się przy owych. Ilość wykrzykników świadczy, że głęboką frustrację wzbudzają w Tobie Ci obywatele, którym obecna władza nie odpowiada. Ma prawo nie odpowiadać, nie także nie odpowiada. Obecna władza kpi ze zwykłych ludzi i ma ich za nic. W odpowiedzi na to my też pokazujemy, ze śmieci wybierać nie zamierzamy. To po pierwsze. Po drugie to ta pani zachowała się obrzydliwie wobec kandydatki na premiera z ramienia partii PiS, więc nie dziw się, że ktoś raczył jej odpłacić pięknym za nadobne. A co do tolerancji, którą sobie tak gębę wycierają Ci, którzy stosują ową jedynie wybiórczo, to ma się ona nijak do tego, co wyprawia obecna władza, bo patologię powinno się tępić, a nie tolerować. Tolerować to można odmienne poglądy, czy odmienną wiarę, a nie przestępstwa i obłudę. Ogarnij się trochę i włącz tolerancję, która tak cenisz. Będziesz zdrowszy.

* mnie także nie odpowiada (brak możliwości edycji)

Czy w ogóle należy podejmować dyskusję z jakimś osobnikiem od po-paprańców ?

Cejrowski głosował na PO w 2007 bo uwierzył im w obietnice przedwyborcze o zmniejszeniu podatku a teraz ma z nimi problem ze go chca wsadzic do wiezienia wiec masz bracie to co chciales

Uwielbiałem oglądać program ,,WC Kwadrans,, ,,Z kamerą wśród ludzi,, ,,Piękny i bestia,, Pana Wojciecha Cejrowskiego.Teraz z zainteresowaniem oglądam ,,Boso przez świat,, Jestem również w czytaniu książki Pana Cejrowskiego ,,Kołtun się jeży,, Z dużym zainteresowaniem słucham tego mądrego człowieka.Natomiast ta,jak jej tam.Nieważne.Niech się ,,produkuje,,

TYLKO REWOLUCJA MOŻE PRZYNIEŚĆ NORMALNOŚĆ. WWW.REWOLUCJAPOLSKA.PL

Pani Zagozda jak nie sieje fermentu to się dusi. Wstyd, że mieszka w moim mieście.Zresztą znana jest tutaj z niejedne afery. Jak jej nie wstyd. To starsza kobieta, matka i żona a ciągle jeszcze niespełniona.

Swietna gazeta ABC.kupiłam juz drugi egzemplarz(to nowe czasopismo) i polecam ciekawe materiały,dla oglądających tv jest osobny dodatek z programem.Odnośnie artykułu,to tej pani z PO powinni wytoczyć proces ludzie ze sztabu pani Szydło.Nie odpuszczajmy chamstwu PO bo będą coraz bezczelniejsi.Są coraz bardziej nerwowi wiec będą coraz więcej atakować przeciwników.

Z przyjemnością czyta się mądre rzeczowe komentarze, a tych po-paprańców trzeba odstawić na boczny tor na jesieni.

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.