Awantura po debacie. "Jesteście wścieklizną pisowską!"

Debata prezydencka w TVP
Debata prezydencka w TVP

7 osób wzięło udział w dyskusji

To niejaki Andrzej Hadacz. Wygooglujcie sobie kretyna.

Cóż, nie ma to jak zgoda i bezpieczeństwo w wykonaniu PO.

System leży na łopatkach! I ten polityczny, i emerytalny, i edukacji, i zdrowotny, i podatkowy... wymieniać jeszcze? Zauważyliście że Komoruski znowu miał kartki na debacie? Ich taktyka to obecnie powrót do straszenia pis-em. Ja chcę zauważyć że pis nie wchodził w butach do uczciwego człowieka, lecz tych skorumpowanych i podejrzanych o poważne czyny. PIS nie nakazało odgórnie aby dzieci wcześniej do szkół wysyłać, nie podnosiło nam wieku emerytalnego, nie wymyślało kar jak by tu kierowce wyczyścić, nie zabierało dzieci matkom bo jest zbyt otyła, nie mówili że miliony euro trafiają do naszego kraju choć gówno widać efekty, nie zabrało nam naszych pieniędzy z OFE... mam wymieniać jeszcze? Macie jasny pogląd upływających straconych lat platformy i leśnika z wiatrówką. Nie dajcie sobą manipulować przez tych cwaniaczków z PO, oni teraz wszystko powiedzą i wyjdą z ekstra propozycjami żeby nas zaszczuć, tylko pamiętajcie że oni to oszuści i nic z obietnic nie zrealizują. Amen.

Jest realna nadzieja na zmianę , przekonujmy nie siebie ale Tych niezdecydowanych , abyśmy nie musieli powtarzać za Stanislawem Wyspiańskim ; „Miałeś, chłopie, złoty róg, miałeś, chłopie, czapkę z piór: czapkę ze łba wicher zmiótł. (…) Ostał ci sie ino sznur”.

Miał wszystkie odpowiedzi napisane, wyuczone i pokazał wielkie nic, ale boję się, że zawsze znajdzie sie banda przygłupów, którzy zagłosują na niego.

Kto to jest Andrzej Szejnfeld? Znam tylko Adama Szejnfelda.

Metoda podstawiania swoich agentów do robienia "zadymy" w tłumie, jest powszechnie stosowana przez służby poprzedniego systemu. Dowodem na to , że ten krzykacz do nich należy, są zdjęcia w internecie jak wiesza się na szyi Komorowskiego, a obaj mężczyźni mają kumoterstwo wypisane na twarzy.

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.