Naukowcy potwierdzają: Słowianie zamieszkują środkową Europę od tysięcy lat

7 osób wzięło udział w dyskusji

Najwyższa pora otrząsnąć się i powstrzymać odwieczne Drang nach Osten, kiedyś militarne, a teraz ekonomiczne. Trzeba tylko zmienić władzę na kierującą się polskimi interesami.

Ciekawe !!! Gdyby jeszcze ruskie nie były takie głupie to może by się dało wdrożyć PANSLAWIZM

Rosjanie wyznają panslawizm i nie są głupi, to my jesteśmy zawsze wpatrzeni w zachód który nas oszukuje !!

Mylisz się Gościu powyżej, Rosjanie (przy pełnym do nich szacunku) są strasznie głupi i niezdolni w swej masie do obiektywnego postrzegania świata. Zawsze byli ślepo wpatrzeni we władzę na Kremlu wcześniej w "Batiuszkę Cara" później w Lenina, Stalina, aż teraz w Putina. A panslawizm wyznają i widzą w jednej tylko płaszczyźnie - wszyscy zjednoczeni i podporządkowani Słowianie pod jednym wspólnym zarządem Moskwy. A i jeszcze pytanie, kiedy Moskwa nas NIE oszukiwała? Rozbierając Polskę? W 1920 na przedmieściach Wa-wy? W !939 wbijając nóż w plecy? W Katyniu? W 1944 patrząc jak się kończy powstanie, do którego namawiała AK? W Jałcie? itd, itd. Zachód to następny ciekawy temat. Umiesz liczyć licz na siebie. Dziękuję

I do tego mają swoich pra-słowiańskich bogów, a nie narzuconą wiarę przez niemców w jakiegoś żyda co na krzyżu poległ...

Jeśli chodzi o Berlin, to założyliśmy go sami. Pierwsza nazwa to Kopanica. Teraz to Koepenick, najwieksza dzielnica Berlina. Spójrzmy jak dziwnie nazywają się miejscowości we wschodniej części Niemiec. Nawet Kraków można znależć, teraz Krakow am See. Pozdrawienia z Nowej Kolonii, teraz Neukoelln.

Polecam mapy z nazwami miejscowości,obecnie leżących w Niemczech wydanych w Poznaniu w 1934 roku. Ogólnie do Łaby przeważał wśród "Niemców" antropologicznie typ słowiański. To było wiadome od dawna,a badania genetyczne tylko to potwierdziły.

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.