Ukrainiec wyrzucony ze szkoły. Sprawa w prokuraturze

21 osób wzięło udział w dyskusji

Bardzo dobrze! Szkoda tylko, że dyrekcje szkół nie mają takich prerogatyw i nie reagują tak błyskawicznie, kiedy skandalicznie zachowuje się polskie dziecko lub nastolatek, a szczególnie potomek zamożnych i/lub wpływowych rodziców.

Ten gówniarz nawet nie wie, że jego ojciec z gudłakami rozkradał przez ostatnie 25 lat Ukrainę. I za zrabowane pieniądze wysłał go do Polski w obawie przed tym aby inny gudłak z Kijowa nie użyźnił ziemi ukraińskiej krwią jego syna (jak widać głupiego syna). 3/4 Ukraińców jacy opuścili w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy Ukrainę to członkowie beneficjentów 25 lat "niepodległości ukrainy" czyt. rabowania Ukrainy przez mafię dawnych sowieckich oficerów i ich pokotu. Poczciwy Ukrainiec nie miałby za co wynająć pokoju w kraju zachodnim. Na Zachodniej Ukrainie z poborem są największe problemy. Wiecie dlaczego? Bo Zachodnia Ukraina to nie są potomki OUN-UPA, te zostały zesłane wgłąb Rosyjskiej SSR (vide rodzina Saszki Muzyczko), na ich miejsce Moskwa wysłała Rosjan. I teraz Polska daje "azyl" dzieciom "quasi-Ukraińców" z Zachodniej Ukrainy, którzy w rzeczywistości są potomkami Rosjan nawiezionych w latach 40-50-60 XX wieku w miejsce rodzin ukraińskich. Tym samym Polska daje azyl pokotowi oficerów rosyjskich "pełniących" rolę biednych i uciskanych Ukraińców. Śmiech na sali! Zachód ma V Kolumnę w postaci kolorowych islamistów, a Polska buduje sobie V Kolumnę z pokotu sowieckiego z Zachodniej Ukrainy, który z Ukraińcami nie ma nic wspólnego. Pamiętajcie - na Zachodniej Ukrainie, na Lwowszczyźnie i Wołyniu, tylko potomkowie nawiezionych w czasach ZSRR Rosjan mają kasę i wpływy! I to oni stanowią dominujacą grupę wśród tzw. uchodźców wojennych w Polsce. To z nich będzie formowana V Kolumna! Zachodnia Europa ma swojego wewnętrznego wroga, a Środkowa i Wschodnia właśnie go sobie generuje. Efekt kulminacyjny nastąpi najdalej w ciągu 5 lat. Nie będzie wojny frontowej - bo każdy kraj europejski swojego wroga będzie miał u siebie... Do Afryki i na Wschód, także ten Bliski nie będzie ucieczki... bo tam "niewierny" nie jest mile widziany. Dzisiaj Armia Andersa nie byłaby ugoszczona przez Arabów tak jak 70 lat temu... wiecie już po co była ta "Arabska Wiosna"... żeby Europie odciąć drogę ucieczki przed działaniami wojennymi na jej terenie...

Siostra i matka tego śmiecia to znane polskim kierowcom ciężarówek ,,dziewczyny". Więcej serca dla tego nieszczęśnika! W końcu każdy byłby wściekły, gdyby mu setki ,,polaczków" przy drogach pół rodziny zdymali.

Gonić chama z Polski!!!

Szkoda, że tak szybko nie reagują w stosunku osób poniżających kolegów

W każdym narodzie zawsze znajdzie się jakiś narodowiec albo inne dumne gówno...

"Taki czyn świadczy o niewiedzy i głupocie" Nie - świadczy jedynie o sytuacji politycznej w naszym kraju i a winię za to cały "rząd warszawski" który powinien być wydalony z kraju.

Od przeszło roku widnieje w Internecie poniższy wpis szkalujący Polaków i ani policja, ani prokuratura na to nie reaguje,mimo zgłoszenia. W efekcie podobny wpis pojawił się ponownie. Żródło: http://gliwice.naszemiasto.pl/artykul/przemoc-domowa-gliwice-dwoch-oprawcow-juz-za-kratami,2179906,art,t,id,tm.html#skomentuj Oto ten wpis: " Ruchu Autonomii Śląska (gość) bajki o polskich rambo haha poloki i tak ino niemcom mogom buty calowoc polska to nie kraj a choroba, Ruch Autonomii Śląska to lekarstwo !!! Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o Polsce i Śląsku : Dać Polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła. Według mnie to poloki to sa podludzie nie zaslugojom na ta pieykno zimyjo!! poloki to biale murzyny, smieci europy !!! polak to makumba dla pana slazaka albo niemca!! moj Meister tak mowi polki to sie nadajom ino na P Putzfrauen albo Prostituirte --- sprzontaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner --- menele i racjo mo !! tu nie chodzi ino o pis ale o wszystkich goroli chodzi o to ze oni tukej na Slonsk przylezli za buga i tam majom wrocic jak sie im sie jeden kopf utnie taki pis to urosniye nowy trzeba ich wszystkich wykopac i trza pamientoc ze katolicy to mohery, slonsk zawsze juz za prusow i czechow byl PROTESTANCKI i tukej wtedy panowol richtig ordnung! katole to w calej europie som posmiewiskiem i som zacofanymi moherami nie ino poloki!! Ruchu Autonomii Śląska to jedyno schanso! polskie katolstwo raus ! KUTZ i GORZELIK to nasza nadzieja na koniec okupacji SLONcalowal SKA !"

Nieopatrznie wspomniał, że "nie lubi żydów". I sprawa ruszyła z kopyta :P

Ta niewiedza to skutek politycznej poprawności, zmowy milczenia wobec sadystycznych mordów UPA na Wołyniu. To zmowa milczenia o tym, że Bandera był skazany na śmierć za morderstwo.

Śmierć UPA i ich rodzinom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tępić tych Banderowców, panoszą się pomioty jebane.Teraz jak ich Ruskie leją jacy oni mili są dla nas.Pamiętamy jak źywcem dzieci palili, na sztachety nabijali, to nie są ludzie

Chlopak ma zielono w głowie. Polska za kilka miesięcy powinna okazać mi łaskę i pozytywnie rozpatrzyć prośbę o ponowne przyjęcie po szczerych przenosinach.

gdybym był ukraińcem i jakiś polski śmieć obrażał by moją matkę to bym mu poderżnął gardło

Mlodzi w okresie dojrzewania zmeniaja poglody a gdzie demokracja i wolnosc slowa zwolniene ze szkoly jest blendem to ona powinna byc odpowiedzialna za wychowanie mlodego. A 90% wpowiedzi bardziej zblizone jest do ideologi UPA jak zachowanie chlopaka.

Gościu ślązoku,nie masz wstydu.Za kogo ty się masz żeby tak pisać o Polakach? wstydzę się za takich śmieciów...

deportować i niech to będzie nauczka dla innych ukrainców co i tak mają tu za dobrze i uczą się za darmo!

Ślązoku Ty i Tobie podobni nie zasługujecie na miano polaków . Nie ma czegoś takiego jak narodowość śląska.Dla mnie to mieszańcy.Jak Ci nie pasuje Polska jedż do Niemiec czyścić buty Niemcom

a jeszcze smutniejsze jest to, ze bardzo duzo wpisow pod tekstem jest na poziomie Ukrainca...

Ten ukraiński historyk ma w pewnym sensie rację. Ten chłopak nie dość, że znieważył ofiary Majdanka, Polskę, to także godło Ukrainy i Ukraińców. Zresztą nie wiadomo, dlaczego tak się zachował. Nie usprawiedliwiam takiego zachowania, ale może ludzie ze szkoły mu dokuczają, więc odreagował obrażając Polaków. Bo nikt nie przyjechałby do Polskie, nienawidząc Polski(są inne kraje w Europie).

Nie ważne jakiej jest narodowości, ale poszanowanie dla kraju w którym się mieszka każdy powinien mieć. Moim zdaniem szkoła postąpiła odpowiednio w stosunku do zachowania. Kwestia Majdanka nie tylko tyczy się polaków ale też języka niemieckiego w lublin i innych narodowości które tam zgineły i szacunek się należy http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.