Rozenek w czasach "NIE": zakaz seksu dzieci to brakoróbstwo! Sprawdź, co jeszcze pisał

7 osób wzięło udział w dyskusji

uszy trolla nos żyda mózg ze śmietnika z odzysku. jak takie coś poskładali? daj namiar na ojca to cię pomszczę!!tragedia!!!!

A cóż można powiedzieć o bezpośrednich spadkobiercach zbrodniarzy z NKWD i UB? To ta sama mentalność która cechowała CHE,Czerwonych Khmerów,rewolucjonistów Fidela,bojówkarzy Mao i terrorystów z Czerwonych Brygad,RAF,Bader-Meinhof oraz wielu podobnych postępowych ruchów i organizacji lewicowych głoszących utopijne lewackie hasła i realizujących chore ,zbrodnicze idee przy pomocy karabinów,bomb,szubienic,tortur itp.antyfaszystowskich narzędzi i metod.Wystarczy posłuchać jakiejkolwiek wypowiedzi pierwszego z brzegu członka Ruchu Pierdolota i wiadomo z kim mamy do czynienia.To nie lewica tylko LEWACTWO,a ta hołota to bezideowcy i anarchiści bez programu,ideałow,pomysłu na państwo a przede wszystkim bez mózgów.Jedyne co łączy te ludzkie ekstrementy to ich wrzaskliwe hasła:NISZCZYĆ,OBŚMIEWAĆ,NEGOWAĆ,ZAKŁAMYWAĆ,MANIPULOWAĆ a wszystkie z szyderczym uśmieszkiem na wrednych mordach,pełne jadu;hipokryzji i kłamstwa.To jedna wielka i cuchnąca kloaka ze śmiertelnie niebezpieczną zawartością.Można sobie tylko wyobrazić jaki los zgotowała by ta banda psychopatycznych zboczeńcòw gdy rozlała się w niekontrolowany sposób podczas oczyszczania szamba.

Lepszą nazwą i zarazem symbolem tej partii byłaby RZODKIEWKA, jako że jest ona z wierzchu czerwona a w środku biała.Ci panowie z powodu posiadanych majątków są raczej panami, a tylko zyski ciągną z nabierania proletariatu ,czyli towarzyszy.

Zawsze rozmijałem się z Rozenkiem w poglądach gospodarczych, a bandę Palikota traktowałem jak idiotów. Jak widać, istniała tam perełka, którą był właśnie Andrzej. Po przeczytaniu powyższego artykułu uznałem, że jest wart poparcia, mimo, że w ekonomii lepiej nie powinien mieć głosu.

Po co taka rozwlekła nazwa? Wystarczy samo "czerwoni".

W szkole niesfornych stawialo sie do kata a co zrobic gdy dorosli i stali sie niebezpieczni ?

Super Zefta, a ja bym zaproponowala by symbolem ich partii byl arbuz: zielony na zewnątrz, czerwony wewnątrz ;)

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.