Członek PO przyznał się do pedofilii. Pracował jako... katecheta!

Rafała P. - były członek PO, katecheta i pedofil
Rafała P. - były członek PO, katecheta i pedofil

11 osób wzięło udział w dyskusji

W momencie zbliżenia ten chłopak nie miał ukończonych 15 lat. Gdyby miał skończone to według prawa nie doszłoby do przestępstwa. Jednak nie miał i pojawiają się też informacje, że podejrzany dobrze wiedział, iż chłopak nie ukończył 15 lat. Czyli zrobił to świadomie... szkoda słów na to wszystko.

mało tego, że robił to świadomie. Zwabienie przez internet kogoś nieletniego zajmuje pedofilowi sporo czasu. Pedofil ma cel i działa świadomie zdobywając zaufanie dziecka. Czasami nawet miesiącami. To bardzo niebezpieczne. Często jest tak, ze odkrywa prawdę o sobie, lub zataja ją do samego końca. Zależy czy wyczuje jakie argumenty młodego człowieka lepiej przekonują. To gra na emocjach i wielopoziomowa manipulacja. .Długotrwałe ,,urabianie,, Korzyści finansowe, przeżycie przygody...Młody człowiek w tym wieku nie miał pewnie wcześniejszych doświadczeń w tym temacie. To wszystko pokazuje jak fałszywy, zakłamany, wstrętny i podstępny jest pedofil. I wskazuje na jego intencje.Badania i statystyki przeprowadzone na grupie pedofili wskazują na to, że przeciętnie aktywny pedofil w momencie badania gwałcił od 5- 11 dzieci. I zamierza kontynuować Kara śmierci.

Pedofilia powinna być traktowana jak morderstwo

Kastracja + dożywotnie ładowanie 30 cm badyla w d..ę. Tylko taka kara dla tego typu kreatur.

Całkowitą winę za pedofilię w kościele ponoszą zbyt wcześnie rozbudzone seksualnie 10-cio latki które bezczelnie włażą księdzu do łóżka i powodują ohydnie bolesną erekcję. Potem cała wina spada na biednego duchownego, który nie oparł się pokusie ! Precz z komuną !!!

Podejrzany nie był księdzem, on został wyrzucony z seminarium za coś. Został katechetą, pytanie czy miał stosowny dokument od biskupa pozwalający nauczać religii. No i który polityk za niego poręczył, aby zdobył pracę katechety? Sądzę, że on nie polował na tego chłopaka przez internet od dłuższego czasu, po prostu się poznali, chłopak się zgodził się na spotkanie, podejrzany wiedział, że zaprasza do siebie chłopaka poniżej 15 lat, a chłopak wiedział z kim idzie się spotkać. Wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało, że podejrzany uczył tego chłopaka religii.

PIeprzony zbok !!! Jaja w imadło wadzić i powoli ściskać !!!

Potepiac to nalezy zastanawia tylko ze wykryte pedofilstwo w wsrod ksiezy njie opatrzone jest wykrzyknikiem w tej gazecie

Pedofil był lokalnym szefem WOŚP. Wiecie, owsiakowe "róbta co chceta". Nic dziwnego że czuje się niewinny.

Przyznał się do pedofilii. Pracowałna etatach u lokalnych parlamentarzystów PO

Pedofil przyznał się do uwiedzenia nieletniego.Czy w tym procederze wykorzystywał zdjęcia z p. Ewą Kopacz która ślicznie z nim pozowała

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.