Olbrychski stracił prawko. Jechał pijany!

Daniel Olbrychski /wikipedia.pl
Daniel Olbrychski /wikipedia.pl

15 osób wzięło udział w dyskusji

Alkomat wykazał aż 0.9 promila alkoholu we krwi. --- Co za brednie alkomat podaje zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, kto to pisze ?????

Pijaczyna :(

Wszystkie "gwiazdory" to alkocholicy!!!

Dawno już się stoczył, pije od lat, aż dziw, że dopiero teraz go przyłapano.

wygląda jak lump dobrze ze mu zabiorą prawko.

ONI WSZYSCY TYLKO GWIAZDY ZGRYWAJĄ I MYŚLĄ ŻE IM WSZYSTKO WOLNO A KULTURY ZERO I SZACUNKU DLA INNYCH-PRAWDZIWE GWIAZDY TO MAMY NA NIEBIE!

Ocho, zmiany w nastawieniu policji.Żadem gwiazdor nie może liczyć na pobłażanie, natomiast ten chyba przegioł

Biedny teraz dostanie "deprechy"po przegranej Bula Komoruskiego

Przecież on dawno pijus był a teraz tylko kompromitacja... wielki gwiazdor....ze spalonego teatru....

Przeczytałem komentarze i jako Polak mieszkający w Polsce stwierdzam że z kraju wyjechali sami nienawidzący wszystkich i wszystko analfabeci. To dobrze.

Ale jedziecie po P. Danielu a przecież został ukarany, jak podaje policja zachował się grzecznie i nie próbował gwiazdorzyć a że podobno lubi wypić i co z tego, toż to Polak nie odbiega od naszych norm, o co chodzi? Zarzucacie że pijus każda gwiazda Hollywood np to nie tylko pijanica ale też i narkoman a może nawet jakiś zboczeniec a świat je kocha.

Widzicie jakie męty popierają Komorowskiego i PO !!!!!! Grabowski drugi pasożyt, który uczy swoje córeczki jak zarobić, żeby się nie narobić. Tylko kupa krętaczy i lodziarzy PO popiera, teraz i alkoholicy.

Najgorsze w tym jest to że ten pan [czas jego aktorskiej prosperity skończył się wraz z ogniem i mieczem a dalsze aktorskie popisy to tylko już wielka ściema którą widać w sposobie jego wypowiedzi wywiadach stara się mówić jak guru aktorstwa gdzie jego dykcja i widoczny problem z alkoholem drażnią]czuje się jak za komuny nie do ruszenia a mowa o wypiciu butelki wina do kolacji uważna nas wszystkich za debili.

A kiedy jechał trzeźwy, się pytam.

Wszyscy jada po Olbrychskim!! Czemu --bo nie maja pojecia albo doswiadczenia zyciowego. Ci co tak pieknie pisza :: Pijak itp To watpie czy dozyja wogole 70-ki!!??hihi Olbryski zaczal zycie samodzielne szybciej niz wy leszcze!!! Znany byl w calej PL w 1966 roku po Filmie pt Bokser---mial wtedy zaledwie 21 lat- Majac 70 lat jechal do stajni pod wplywem 0,9 promila. W tym wieku ze jeszcze prowadzi auto --to juz nalezy sie respekt!!co nie?? Bo inni w tym wieku zapominaja jak sie nazywaja itp A on nie--zapomnial tylko to ze nie jezdzi sie po wypiciu wieczorem wina itp Zreszta media tez pisza ze zachowal sie z kultura, wiec nie rozumie tych smiesznych komentarzy!!hihi

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.