Skandalista, prowokator czy kochający mąż i ojciec? 10 nieznanych faktów z życia prywatnego Janusza Korwin-Mikkego!

Janusz Korwin-Mikke z małżonką i dziećmi. fot. Wikimedia Commons
Janusz Korwin-Mikke z małżonką i dziećmi. fot. Wikimedia Commons

14 osób wzięło udział w dyskusji

Nie taki Korwin straszny jak go TVN maluje. :v

Ale żeście laurkę zrobili błaznowi. Agent Wałęsa w totolotka wygrywał, a agent Mikke w brydża? Jasne..Dodajcie, że nienawidzi każdego polityka który sprzeciwia się Rosji - od Piłsudskiego po Kaczyńskich. Dodajcie, że jak na konserwatystę to prowadzi się jak lewicowiec

Przynajmniej jeden wpaja ludziom wartości ponadczasowe, które w głównym rozrachunku będą procentować. A lemingoza niech dalej uważa Polskę za zieloną wyspę Tuska, Grecja tez nią była, a my jesteśmy następni w kolejce. A Ci którzy nadal nie widzą w czynach Korwina nic dobrego tylko ruskiego agenta, niech razem z PiSem idą w pizdu.

jednym słowem babiarz i dzieciorób

Idea, a ty jakie idee wyznajesz? Bo dla Korwina ideą jest mamona!!! Ona ma wyznaczać kierunki ludzkiego postępowania.

Mamona i duże stadko dzieci - to dobre połączenie. Bo w końcu dla nich człowiek zarabia i je płodzi. Już nie mówiąc że wydaje mnóstwo pieniędzy na działalność publiczną i charytatywną. Gorzej byłoby gdyby dzieci robił i nie przyznawałby się do nich. Gdyby był skupiony tylko na robieniu pieniędzy, to siedziałby cicho.

jedyny, który nie zmienia zdania z tygodnia na tydzień ani nawet z kampanii na kampanię, ale oczywiście jarajcie się swoim PO POpaprańcy

Marina Łuczenko też jest córką Korwina-Mikke. Wiem, bo kiedyś brali udział w jakimś programie w tv. Dziwne, że tutaj nie ma o tym ani słowa...

@"Antykomuch" skończ trollu, nikogo nie obchodzą moje idee i tym bardziej Twoje socjalistyczne. Artykuł jest o Korwinie. Wszędzie kurwy w internetach - powszechna praktyka pośród was, naubliżać i oczerniać, żadnych konkretów tylko hejt POpaprańcy. Dzień sznura coraz bliżej - to cieszy.

Człowiek tresujący zwierzęta? A głupcy zawsze się znajdą...

Ktoś kto pisał ten tekst wysuwa zbyt daleko idące wnioski oraz lubi manipulować. Po pierwsze, skoro z pierwszą żoną miał tylko ślub cywilny, a z drugą kościelny wziął dopiero w 1993 roku, z trzecią i czwartą w ogóle, to znaczy, że wszystkie jego dzieci pochodzą ze związków niesakramentalnych, czyli z punktu widzenia Kościoła Katolickiego są - jak to już Korwin-Mikke kiedyś powiedział - nieślubne! Skoro autor przeczytał wywiad z panią Szmit, która powiedziała, że poznała Korwina już po jego rozwodzie w 1973 roku, to jakim cudem jeszcze w tym samym roku miałaby ją pojąć za żonę. Szanowny Autorze, zbyt luźna interpretacja faktów!

Pan JKM w duzym stopniu sam buduje swoją "wielkośc" a autor tej laurki wszedł mu w d....prawie z głową....taki facet jest antyprzykładem ,antywzorem ,jakims wiecznym zbuntowanym rewolucjonistą i kto wie ,kim jeszcze...do partii Petru nie wejdzie ,bo za stary ale dlaczego Kukiz go chce ...??? w tym Sejmie bedzie taki bardak ,ze juz Popaprańcy zacierają ręce ...Polacy...tymi wyborami sami sobie zgotujemy piekło!!!!! Won ze zuzytymi krzykaczami ,dzieciorobami ,bigamistami ,miłosnikami mamony a nie idei!!! .A biografia moralna ,etyczna pana JKM to wielkie bagnoooo!!!!nie zazdroscicie mu chłopaki ???,to nieszczęsliwy facet.Do tego jest rzekomym "autorytetem"chociazby dla swoich synów ,a i wielu młodych z jego elektoratu...tez by tak chciało ,jak ich "guru"...

To zadziwiająca postać w polityce. Dziennikarze śledczy do roboty.Dotychczas nikt wiarygodnie nie opisał jego działalności politycznej i związków z ...,właśnie - to należy wyjaśnić aby młodzi ludzie wiedzieli.

[cytat] Won ze zuzytymi krzykaczami ,dzieciorobami ,bigamistami ,miłosnikami mamony a nie idei!!! .A biografia moralna ,etyczna pana JKM to wielkie bagnoooo!!!!nie zazdroscicie mu chłopaki ???,to nieszczęsliwy facet.Do tego jest rzekomym "autorytetem"chociazby dla swoich synów ,a i wielu młodych z jego elektoratu...tez by tak chciało ,jak ich "guru"... [/cytat] Korwin powinien ostro wziąć się za swój PR, ale jego biografii "moralno-etycznej" nie nazwałbym bagnem, bo śledzę ją co najmniej od lat 90tych. Żadnych swoich dzieci i ich matek nie zostawia bez pomocy. Jakiś czas temu ten Ator z Wideoprezentacji opowiadał, jak Korwin próbował wyciągnąć swoją córkę z narkotyków - nie przez jakąś protekcję, ale z głową. Otóż ponoć kiedy dziewczyna wylądowała na odwyku i w ramach terapii kazano jej biegać, to Korwin przyjeżdżał i biegał razem z nią. [cytat] To zadziwiająca postać w polityce. Dziennikarze śledczy do roboty.Dotychczas nikt wiarygodnie nie opisał jego działalności politycznej i związków z ...,właśnie - to należy wyjaśnić aby młodzi ludzie wiedzieli. [/cytat] To idź do IPN i przeszukaj teczkę Korwina, lub przynajmniej przejrzyj IPNowski Biuletyn Informacji Publicznej i Inwentarz Archiwalny w Internecie pod jego kątem. I przestań pleść bzdury. Ja przejrzałem BIP i IA, to wiem, że facet jest kopnięty, ale nigdy nie był kapusiem czy innym gnojkiem.

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.