Internauci kpią z NowoczesnejPL. Zobacz memy!

Internet śmieje się z NowoczesnejPL
Internet śmieje się z NowoczesnejPL

17 osób wzięło udział w dyskusji

"Balcerowicz musi odejść" - wygląda na to że ta maksyma będzie aktualna po grobową deskę :(

internauci górą, skończyła się era mydlenia oczu !!

paskudni przebierańcy!! z obserwacji sceny politycznej już dawno wyciągnięto meritum kamuflażu na światło dzienne; PO-bis, wszystko było już przygotowane, scenariusz napisany a teraz manipulacja tymi niedoinformowanymi w imię utrzymania władzy za wszelką cenę albo przynajmniej przeszkadzanie tym co chcą uczciwie pracować. Nie dajmy się kochani Polacy i nie pozwólmy sobie na dalsze ubliżanie- oni uważają nas za totalnych idiotów dlatego nie cofną się przed niczym. Bez honoru, ambicji i elementarnej uczciwości.

Mniejszość Żydowska zakłada partię? heheheh

szczyt naiwności- założyć partię NowoczesnaPl i wierzyć, że nikt się nie zorientuje...rotfl

Lepsza nazwa nowa mafia złodziei

Ja NOWOCZESNA chyba w łupieniu i zapełnianiu własnych kieszeni.

Poziom manipulacji osiągną pewną masę krytyczną . Polacy widząc tak ogromny kontrast między rzeczywistością a światem medialnym uodpornili się na wirusa naiwności .Nowoczesna PL czy UW bis jak ją zwać to niby koło ratunkowe dla sytych czerwonych . Tylko pomylili sobie koło z kowadłem na pewno pójdą na dno . Z całego serca życzy wdzięczny POLAK.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=861770720543684&set=p.861770720543684&type=1&theater

Syci.pl lub banki.eu

O prostą sprawę chodzi.Pan petru reprezentuje interesy żydowskich korporacji.I ma zadanie zdobyc głos w parlamencie aby nie dopuścić do opodatkowania banków hipermarketów i wszelkiego zła które zadomowiło się w polsce za przyzwoleniem parlamentarzystów sprzedawczyków po 80 roku.Polecam na you tube - ,,kto naprawdę rządzi polską." a zrozumiecie dlaczego pomimo zmiany poszczególnych rządów nic dla prostego obywatela nie zmienia się na lepsze.Oni są wszędzie w sld, po, pis, i całej reszcie. Głosują zawsze tak samo i walczą tylko o swoje interesy.A jak poszperacie więcej to dowiecie się że polaków nie będzie a ci co zostaną będą szukać chleba na śmietniku.

Ja już chyba wolałabym PO za kilka lat...

"Niektóre [memy], trzeba przyznać, są wyjątkowo perfidne i złośliwe." Perfidne? Prawdziwe chyba. Złośliwe? Ktoś chyba nie zna tego pojęcia. Złośliwy - jędzowaty, dokuczliwy. A tutaj to jest zwyczajne wykazania stanu faktycznego. Już raczej sarkastyczne są te memy - pozytywniej brzmi i oddaje naturę memów. Perfidny - fałszywy, przebiegły, nikczemny. A inny synonim? Cyniczny - nie lepiej brzmi? Ale albo autor tekstu jest zapaleńcem rządu i nie podobają mu się memy, albo cierpi na niedobór słownictwa.

Nowoczesna Polska będzie wtedy jak odbierze się majątki oszustom i przeznaczy na budowę dobrego państwa.

nigdy wiecej balcerowicza petru

Nie chcą rządzący oddać władzy. Oj nie chcą. Wszystkiego się chwytają. To zagarnąć Trybunał Konstytucyjny. To stworzyć niby coś nowego ze starego. To w ekspresowym tempie wprowadzić zmiany, które sprawią, że ich układy będą nie do ruszenia i zabezpieczyć sobie stanowiska wszędzie gdzie się da. Ludzie, toż to jakiś folwark zwierzęcy. Orwell by oczy przecierał ze zdumienia! I oni mają na uwadze Polskę? Nic z tego, co robią nie służy Polsce. I przeszkadzają tym, którzy chcą, by zaczęło dziać się lepiej. Odblokować media, sądy, banki. Niech skończą się wreszcie układy. Kiedy to się wreszcie posypie? Jeśli pozwolimy, by ta sitwa dalej brnęła, to w końcu Polski może nie być.

Petru powinien modlić się o ręce ponieważ o rozum za późno.

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.