Przerażające! W USA postawiono pomnik szatanowi - będą tam odprawiane mroczne rytuały

www.sxc.hu
www.sxc.hu

8 osób wzięło udział w dyskusji

Znak czasów chyba. Tylko teraz mi nie mówcie, że nie ma szatana.

Dzień Pana nadejdzie jak złodziej. W tym dniu niebiosa się rozpadną z wielkim hukiem, żywioły stopią się od żaru, a po ziemi i po wszystkim, co jest na niej nie pozostanie nawet śladu.

To prawda, ze w Ameryce tolerowane są rożne aktywności odbiegające od tych powszechnych. Chociaż na pierwszy rzut oka może sie to wydawać przerażające, jak sugeruje autor tego artykułu w rzeczywistości nie przeraża to większości Amerykanów. Przeciwnie, takie dziwne zjawiska stymulują ich do myślenia, i w rezultacie tylko pogłębiają ich religijność. Tolerancja bynajmniej nie pociąga za sobą spaczenia lub bestialstwa. Większość Amerykanów traktowała tego Lucyfera jako swojego rodzaju widowisko i ludzie musieli zapłacić za bilet wstępu do tego starego magazynu przemysłowego gdzie on sie znajduje.

Lepiej szatanowi niż "trupowi jp2"

To już jest koniec tego miasta, z pomnikiem diabła,nigdzie - kompletna ruina.

Detroit to przecież ruina.To najbardziej zadlużone miasto USA.

taka ameryke chcialo nam zgotowac PO, a teraz Petru----bravo glosujacy na Petru -- amerykanskiego pacholka Sorosa....zobaczcie do czego was zaprowadzi... jednak tacy nie wierza w sztana dla nich to bajka....popatrzcie teraz czy BAJKA !!!!!!! tragiczne...ale jak sie traci wartosci chrzescijanskie i pluje na kosciol i rzad prawicowy.....tak sie konczy kiedys tak jak te biedaki z Detroit......zagubieni....bladza jak te czarne owce!!!

I jak mają nie mieć za złe poczynań polskiego Rządu, reprezentanta Narodu o chrześcijańskiej wierze i kulturze, senatorowie z kraju, w którym, oprócz wywoływania ciągłych wojen w Świecie, stawia się pomniki szatanowi ? Na taki list to nawet odpowiadać nie warto i nie byłoby to nawet polityczną gafą. A "nasza" prasa pisze jeszcze w stylu, jakoby tych senatorów (trzech) było wieeeeelu. Panie Wojtku, jak Pan to kiedyś ujął w piosence ? "RÓBMY SWOJE"! A patrzmy, czy nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy jeszcze istnieją, czy to już republika isłamska.

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.