Prezydent Boliwii chciał napluć papieżowi w twarz? Ofiarował Ojcu Świętemu sierp i młot z przybitym doń Chrystusem

fot. Facebook
fot. Facebook

11 osób wzięło udział w dyskusji

Jedno mnie zastanawia, dla czego przyjął to coś. W moich oczach bardzo stracił, może niech nadstawi drugi policzek.

Jawne bluźnierstwo. Tylko dlaczego w tym wszystkim uczestniczy Następca Św. Piotra.

Może niech w tej Ameryce Łacińskiej zostanie. Może to dobry pomysł.

Dawniej sobór zwołany przez większość biskupów mógł odwołać papieża, który został heretykiem. Niestety, w naszych czasach to jest niemożliwe. Franciszek heretykiem wprawdzie nie jest, ale popełnił niewybaczalne głupstwo. Dlatego powinien natychmiast po przemyśleniu sprawy (czyli najdalej za godzinę) z tego "prezentu" się wycofać i przekląć sprofanowany "krzyż" oraz prezydenta Moralesa. Nie zrobił tego, a zatem "to gorzej niż zbrodnia, to błąd" (jak powiedział kiedyś biskup Talleyrand). Cała sprawa wskazuje na jedno - papież nie powinien być "nieomylny w sprawach wiary", jak ogłosił to sobór watykański I. Nieomylny może być sobór, ale nigdy jeden człowiek, nawet następca Św. Piotra.

Czy można napluc w twarz komuś kto nie ma honoru?Nie to nie o Papieża Franciszka chodzi lecz o firmę którą reprezentuje .Dla nich tylko kasa ,a trupów maja więcej na sumieniu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Kosciól morduje i mordował w imię religii wymyslonej dla zdobycia władzy i pieniędzy od dwóch tysięcy lat.Słuszne więc było posyłanie ich na pożarcie lwów.

do hieli: pokaż mi te 75 milionów trupów w wyniku działań Kościoła ("mają więcej niż na sumieniu niż Hitler i Stalin"). Tylko bez demagogii- Kościół tak uprawiał ludobójstwo w Ameryce Południowej, że do dziś większość tam ludzi ma indiańskie rysy.

do hieli: Radzę uważać, aby taki lew nie pożarł Ciebie. On tylko na to czeka. JP2 przepraszając za winy kościoła pokazał co to honor. Porównywanie do Hitlera i Stalina to mocne nadużycie i brak jakiejkolwiek wiedzy na temat roli oraz istnienia kościoła. Kościół to Jezus i tego się trzymajmy.

Do Hieli i POdobnych: czy Chrześcijaństwo - religia miłości - (porównajcie sobie np. do Islamu!), przyczyniło się bardziej do Dobra na tym świecie, czy do Zła? Odpowiedźcie sobie na to pytanie.

nie znajace faktow ciemniaki polskie nie moga oceniac prezentu Evo Moralesa ... przypominam ,ze w 1978 roku zamordowano w Watykanie po zaledwie 33 dniach papieza JPI-szego ... z Krakowa na nowe konklawe wyjezdza kardynal Wojtyla ... i nie ukrywa ,ze nie potrzebuje powrotnego biletu lotniczego z Rzymu. Amerykanie w tym czasie w blyskawicznym tempie traca wplywy w ameryce pld rzekomo przez ludzi kosciola katolickiego popierajacych tzw teologie wyzwolenia ... podejrzewanych nawet przez samego Karola Wojtyle o sympatyzowanie z ideologia sierpa i mlota. Nowo wybrany JPII-gi otwiera wojne z tzw liberation theology w ameryce pld ... abp Romero popierajacy biednych katolikow tygodniami w Rzymie jest upokarzany czekajac na audiencje z polskim swietym ... a gdy junta wojskowa morduje go na stopniach oltarza w czasie odprawiania mszy swietej ... Lolek nie protestuje ... poczytaj mi mamo .... natomiast historie samego Franciszka i jego zachowanie w czasie gdy junta wojskowa Argentyny zrzucala zywcem z samolotow do oceanu setki argentynskich mlodych ludzi podejrzewanych o lewicowe sympatie ... to sobie musicie sami przeczytac na internecie jesli znacie jezyk angielski.

Papież Franciszek jest heretykiem, rozcieńcza doktrynę, za chwile wprowadzi do kościoła homoseksualistów i komunię dla rozwiedzionych. Za niedługo ogłosi jedna światową religię.

jeden wielki kociokwik żydo komuszy bez jakiej kolwiek logiki

Polecamy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Zobacz także

ABCtygodnik.pl © 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.